تماس با پشتیبانی

09370650982

support@slivertheme.ir

غیر فعال کردن آپدیت اتوماتیک در وردپرس

وردپرس از ورژن 3.7 یک امکان جدید را معرفی کرد و آن هم به روز رسانی اتوماتیک سیستم بدون دخالت کاربر بود. هرچند این ویژگی، واقعا ویژگی مفیدی است و شاید خیلی ها از قبل در انتظار آن بودند و آرزوی آن را داشتند اما ممکن است این ویژگی برای خیلی از افراد اصلا جالب نباشد و ترجیح بدهند که آن را غیر فعال کنند. اگر جزو این دسته از افراد هستید کافی است خط کد زیر را به فایل wp-config.php خود اضافه نمایید:

کد:

define( 'AUTOMATIC_UPDATER_DISABLED', true );

با اضافه کردن این کد به فایل تنظیمات وردپرس، آپدیت اتوماتیک برای سایت شما غیر فعال خواهد شد. البته با توجه به اینکه نام این constant به خوبی انتخاب نشده و بسیاری از افراد خواستار تغییر نام آن هستند،(استفاده از عبارت DISABLED در نام این کانستنت منتطقی نیست و منطق حکم میکرد که نام آن AUTOMATIC_UPDATES یا چیز مشابهی باشد) ممکن است این کد در نگارش های بعدی تغییر کند.

درباره مسعود درویشی

مسعود درویشی هستم، 6 سال در زمینه طراحی وب فعالیت دارم و به سیستم مدیریت محتوای وردپرس مسلط هستم. تیم سلیورتم نه تنها در زمینه طراحی وب، بلکه در زمینه های گرافیک، ابزارهای وبمستران نیز فعالیت دارد. آموزش های ویدیویی سایت توسط بنده تهیه می شود.

دسته بندی و برچسب ها


دسته ها:آموزش وردپرس


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *