تماس با پشتیبانی

09370650982

support@slivertheme.ir

گوگل نسخه ای از یوتیوب مختص پاکستان ارائه کرد

گوگل نسخه مخصوصی از یوتیوب برای پاکستان عرضه کرده با این ویژگی که دولت پاکستان کنترل بیشتری بر محتویات آن خواهد داشت که در این صورت ممنوعیت سه ساله این سرویس در پاکستان لغو خواهد شد. این ممنوعیت از سپتامبر 2012، بعد از آپلود فیلمی ضد اسلامی بر این سایت، اعمال شد. انتظار می رفت که این سرویس به زودی آزاد شود ولی مذاکرات شکست خورد و این سرویس همچنان فیلتر باقی ماند.

 

گوگل نسخه ای از یوتیوب مختص پاکستان ارائه کرد

حال گزارش شده است که نسخه پاکستانی یوتیوب به مسئولان این امکان را می دهد که محتویات نامناسب بلاک شود و در اختیار کاربران در داخل این کشور قرار نگیرد.
وزیر ارتباطات و اطلاعات پاکستان گفته است: “گوگل یک سرویس وب آنلاین فراهم کرده که درخواست برای بلاک کردن دسترسی به محتویات نامناسب، مستقیما به گوگل ارسال می شود و گوگل دسترسی به آن فیلم را برای کاربران پاکستانی ممنوع می کند.”
یوتیوب در کشورهای دیگری نیز مانند ترکیه فیلتر می باشد. آیا گوگل، چنین نسخه ای از یوتیوب را برای کشورهایی مانند ایران یا ترکیه عرضه خواهد کرد؟

درباره مسعود درویشی

مسعود درویشی هستم، 6 سال در زمینه طراحی وب فعالیت دارم و به سیستم مدیریت محتوای وردپرس مسلط هستم. تیم سلیورتم نه تنها در زمینه طراحی وب، بلکه در زمینه های گرافیک، ابزارهای وبمستران نیز فعالیت دارد. آموزش های ویدیویی سایت توسط بنده تهیه می شود.

دسته بندی و برچسب ها


دسته ها:آی تی و تکنولوژی, شبکه های اجتماعی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *