تماس با پشتیبانی

09370650982

support@slivertheme.ir

چرا مردم در فضای آنلاین خرید می کنند؟

رضایت خاطر یکی از مهمترین عوامل است که براساس نظر سنجی های صورت گرفته یکی از دلایل اصلی خرید اینترنتی رضایت خاطر افراد می باشد. این رضایت خاطر در مواردی نظیر دستیابی راحت به کالاها و توانایی پیداکردن هر آنچه می خواهند می باشد.

چرا مردم در فضای آنلاین خرید می کنند؟

یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در رضایت خاطر مشتریان این است که خریداران می توانند از خطر و زحمات خرید به صورت غیرمجازی (سنتی) مانند حمل کالاها جلوگیری کنند. در نظر سنجی که به تازگی صورت گرفته است بسیاری از افراد جلوگیری از رفت و آمد را به عنوان یکی از اصلی ترین عوامل رغبت برای خرید اینترنتی ذکر کرده اند. در همین نظر سنجی شخصی اظهار داشته که می توانم راحت در خانه خود بنشینم و جزئیات کالایی را که می خواهم وارد نمایم و مجبور نیستم به دنبال جای پارک بگردم و در صفت مغازه بایستم.

انتخاب؛ یکی دیگر از عوامل مهم در روی آوردن مردم به خرید اینترنتی، تنوع کالاها در فضای اینترنت می باشد. درنظرسنجی های صورت گرفته افراد انتخاب بیشتر و مقایسه ی قیمت ها را از عوامل اصلی خرید خود در اینترنت ذکر کرده اند. به خصوص افرادی که در مناطق روستایی و دور افتاده زندگی می کنند و در منطقه خود به یکسری از کالاها دسترسی ندارد. می توانند از طریق خرید اینترنتی و بدون مراجعت به شهر کالا خود را خریداری کرده و آن را در محل زندگی خود دریافت کنند.

مشاهده قیمت های پایین تر به عنوان یک عامل مالی در روی آوردن مردم به خرید اینترنتی بسیار مهم می باشد. در نظر سنجی های صورت گرفته افراد بسیاری دستیبابی به قیمت های پایین تر را از دلایل اصلی برای انجام خرید اینترنتی ابزار کرده اند.

اطلاعات و دسترسی جامع به آن در فضای اینترنت از عوامل دیگری است که موجب تشویق افراد به خرید از اینترنت می گردد. قسمت اعظم این اطلاعات از راه مقایسه سایت ها برای خریداران فراهم می گردد.

درباره مسعود درویشی

مسعود درویشی هستم، 6 سال در زمینه طراحی وب فعالیت دارم و به سیستم مدیریت محتوای وردپرس مسلط هستم. تیم سلیورتم نه تنها در زمینه طراحی وب، بلکه در زمینه های گرافیک، ابزارهای وبمستران نیز فعالیت دارد. آموزش های ویدیویی سایت توسط بنده تهیه می شود.

دسته بندی و برچسب ها


دسته ها:مقالات


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *