تماس با پشتیبانی

09370650982

support@slivertheme.ir

مایکروسافت با نگاه به تصاویر شما احساس تان را می فهمد!

مایکروسافت اخیرا دست به طراحی ابزار آنلاینی زده که با یک نگاه به تصاویر به شما می گوید احساس شما چیست.. این استفاده هم برای کار های علمی مناسب است و هم برای تفریح!

مایکروسافت با نگاه به تصاویر شما احساس تان را می فهمد!

اول از هر چیز به این لینک  مراجعه کنید، این پروژه که Oxford Emotion نام دارد، به شما اجازه می دهد تا با افزودن تصاویرتان (آپلود یا جایگزاری لینک)، تصاویر را آپلود کرده و پس از چند ثانیه آنالیز و محاسبه، اطلاعاتی از احساسات تصویر دریافت نمایید.

در حال حاضر این ابزار ۸ هسته ی احساسات یعنی عصبانیت، کوچک شمرده شدن، ترس، انزجار، شادی، بی تفاوت بودن، و شگفت زده شدن را شناسایی می کند. هر حس یک مقدار عددی به شما خواهد داد.

اگر این طرح به نحو گسترده ای توسعه یابد، این تکنولوژی در راه های بیشماری به طور اجتناب ناپذیر بر جامعه تاثیر خواهد گذاشت.

639x342xMicrosoft-Project-Oxford-Emotion.png.pagespeed.ic.4wvfwEY1aM

برای مثال، می توان واکنش افراد متفاوت را به تابلو های تبلیغاتی شناسایی کرد و بیشترین تاثیر را گذاشت. رستوران ها از لذت بردن/نبردن مشتریان از غذایشان راحت تر با خبر خواهند شد و توانایی ها در رسانه پویا بی پایان خواهد بود.

درباره مسعود درویشی

مسعود درویشی هستم، 6 سال در زمینه طراحی وب فعالیت دارم و به سیستم مدیریت محتوای وردپرس مسلط هستم. تیم سلیورتم نه تنها در زمینه طراحی وب، بلکه در زمینه های گرافیک، ابزارهای وبمستران نیز فعالیت دارد. آموزش های ویدیویی سایت توسط بنده تهیه می شود.

دسته بندی و برچسب ها


دسته ها:آی تی و تکنولوژی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *