تماس با پشتیبانی

09370650982

support@slivertheme.ir

سونی اکسپریا C5 اولترا به اندروید 5.1 بروز رسانی شد

خبرگزاری جی اس ام آرنا (gsmarena) می گوید : دو روز پیش سونی همه کاربران گوشی های این برند را با عرضه بروزرسانی سیستم عامل اندروید 5.1 لولی پاپ برای گوشی هوشمند اکسپریا C4 شگفت زده کرد . عرضه این بروزرسانی غیرمنتظره بود زیرا سازنده ژاپنی گفته بود که سیستم عامل C4 مستقیما از اندروید 5.0 به اندروید 6 مارشمالو بروزرسانی می شود.

سونی اکسپریا C5 اولترا به اندروید 5.1 بروز رسانی شد

امروز دوباره یک گوشی دیگر همین روند را تجربه کرد . سونی گفته بود که سیستم عامل گوشی هوشمند اکسپریا C5 به طور مستقیم به اندروید 6 مارشمالو ارتقاء می یابد اما این سازنده هم اکنون بروزرسانی اندروید 5.1 را برای این دستگاه عرضه کرده است . از این رو همه مدل های C5 اولترا در هرجای دنیا که فروخته شده باشند ، هم اکنون بروزرسانی سیستم عامل 5.1 را دریافت می کنند . شماره سریال های این دستگاه ها single-SIM E5553 ، E5506 ، dual-SIM E5533 و E5563 می باشند .

MZ115

واضح است که از زمان عرضه این بروزرسانی تا زمانی که کاربران آن را در گوشی های خود دریافت می کنند ، چند روز طول می کشد . کاربرانی که از گوشی های اکسپریا C5 اولترا دارای شماره سریال single-SIM E5553 استفاده می کنند ، بعد از دریافت بروزرسانی شماره سریال سیستم عامل 29.1.A.0.87 را در گوشی های خود خواهند دید اما کاربرانی که گوشی های دارای شماره سریال dual-SIM E5533 را دارند شماره سریال 29.1.B.0.87 را بعد از دریافت بروزرسانی سیستم مشاهده می کنند . خوشبختانه انتشار این بروزرسانی عرضه بروزرسانی مارشمالو را به تاخیر نمی اندازد .

درباره مسعود درویشی

مسعود درویشی هستم، 6 سال در زمینه طراحی وب فعالیت دارم و به سیستم مدیریت محتوای وردپرس مسلط هستم. تیم سلیورتم نه تنها در زمینه طراحی وب، بلکه در زمینه های گرافیک، ابزارهای وبمستران نیز فعالیت دارد. آموزش های ویدیویی سایت توسط بنده تهیه می شود.

دسته بندی و برچسب ها


دسته ها:اسمارت فون


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *